Выборы 2010. - 14 Октября 2010 - Неофициальный сайт жителей Терновки
Пятница, 24 Февраль 2017, 03:18Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта

Календарь новостей

«  Октябрь 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Мини-чат

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2010 » Октябрь » 14 » Выборы 2010.
Выборы 2010.
19:55
Списки кандидатов в депутаты по одномандатным и многомандатным избирательным округам в г. Терновка.
На местные выборах, которые состоятся 31 октября 2010 года было зарегистрировано семь партийных списков кандидатов в депутаты по многомандатным округам. Также на выборах будут представлены восемнадцать одномандатных округов.
 
ВИБОРЧИЙ СПИСОК №1 (кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від Тернівської міської організації Партії регіонів)
1-Пойманов Микола Омелянович-24.11.1957-Середня-Первинна профспілкова організація шахти «Західно-Донбаська»-Заступник голови
2-Шкут Жанна Анатоліївна-20.01.1969-Вища-Тернівська міська рада-Секретар міської ради
3-Малашенко Юрій Іванович-09.12.1965-Базова вища-Шахта "Західно-Донбаська"-Начальник зміни
4-Палько Любов Миколаївна-20.05.1960-Вища-Центральна міська лікарня-Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності
5-Ільчишин Володимир Васильович-05.12.1957-Вища-Відділ освіти Тернавського міськвиконкому-Начальник відділу
6-Задерій Володимир Силович-10.02.1958-Вища-Науково-виробничий концерн "Західний Донбас"-Директор
7-Шишов Валерій Васильович-13.11.1955-Вища-Шахта "Західно-Донбаська"-Заступник головного інженера з виробництва
8-Азаматов Рашид Ільдарович-04.03.1967-Вища-Відкрите акціонерне товариство "Павлоградвугілля”-Заступник головного директора по охороні праці
9-Пацко Світлана Григорівна-04.12.1968-Вища-Контрольно-ревізійний відділ в м. тернівка-Начальник
10-Горський Віктор Іванович-27.11.1962-Вища-Шахта "Сташкова"-Заступник директора
11-Козаков Василь Васильович-24.10.1959-Вища-Шахта "Тернівська"-Заступник директора з соціальних питань
12-Дем’яненко Геннадій Геннадійович-09.03.1958-Вища-Шахта "Західно-Донбаська"-Головний механік
13-Белозеров Олексій Миколайович-20.11.1982-Базова вища-Шахта "Тернівська"-Гірничий майстер
14-Пластунов Михайло Михайлович-25.04.1958-середня-Не працює
15-Сергєєва Ганна Василівна-29.11.1958-Базова вища-Відділ культури і туризму Тернівської міської ради-Завідуюча відділом культури та туризму
16-Погребняк Ірина Іванівна-27.05.1962-вища-Відкрите акціонерне товариство "Павлоградвугілля» -Керівник планово-аналітичної групи
17-Крадько Микола Маркович-07.01.1957-Вища-Центральна міська лікарня-Головний лікар
18-Чепур Галина Василівна-29.10.1955-Базова вища-Комунальне підприємство "Тернівське житлово-комунальне підприємство"-Начальник відділу
19-Гнезділова Світлана Єгорівна-23.02.1967-Вища-Відкрите акціонерне товариство "Павлоградвугілля”-Керівник групи відділу консолідації
20-Кузнецова Жанна Миколаївна-16.07.1972-Вища-Виконавчий комітет Тернавської міської ради-Директор департаменту
21-Шевченко Микола Якович-21.12.1948-Середньо-спеціальна-Шахта "Павлоградська"-Старший механік підйому
22-Бондаренко Олександр Віталійович-06.08.1971-Вища-Шахта "Дніпровська"-Начальник зміни
23-Манякін Микола Миколайович-04.06.1974-Вища-Шахта "Тернівська"-Заступник директора по управлінню персоналом
24-Приймачук Дмитро Володимирович-09.08.1984-Вища-Шахта "Дніпровська"-Заступник начальника дільниці стаціонарного обладнання
25-Мошенко Денис Миколайович-07.06.1983-Середня-Шахта "Західно-Донбаська"-Гірничий робітник
26-Шевцов Микола Миколайович-19.04.1979-Вища-Шахта "Сташкова"-Механік дільниці
 
ВИБОРЧИЙ СПИСОК №2 (кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від Тернівської міської партійної організації політичної партії «Сильна Україна»)
1-Дудін Сергій Федорович-30.04.1956-вища-пенсіонер
2-Паршин Олег Олексійович-02.12.1970 -вища-ТОВ «Майстер інвест», Тернівська філія-директор
3-Ніколаєва Наталя Семенівна-23.10.1956-вища-Центральна міська лікарня-Завідувач пологовим відділенням
4-Бережний Андрій Валерійович-05.05.1986-середня-ТОВ «Укрньюс Ріелті»-директор
5-Бас Володимир Володимирович-26.08.1980-вища-СПД Бас В.В.-Лікар стоматолог
6-Трофімов Сергій Леонідович-13.01.1957-вища-Шахта «Західно-Донбаська»-Електро-слюсар
7-Матійцива Лілія Вікторівна-16.06.1964-Базова вища-Шахта «Західно-Донбаська»-Машиніст підземних устаткувань
8-Анісімова Світлана Юріївна-19.04.1959-вища-Відділенння Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань-директор
9-Гейєр Олександр Вікторович-10.08.1969-вища-СПД Ребініна Л.М.-керуючий справами
10-Ганієв Мірзакерам Гептерахманович-06.06.1942-вища-Пенсіонер
11-Шалига Василь Броніславович-17.02.1945-середня-Пенсіонер
 
ВИБОРЧИЙ СПИСОК №3 (кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від Тернівської міської організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
1-Пепель Ігор Володимирович-20.07.1964-Вища-ФОП Коваль Ю.О.-директор
2-Удовенко Олександр Петрович-29.01.1960-Вища-ФОП Коваль Ю.О.-Начальник відділу економічної безпеки
3-Лебединська Оксана Олександрівна-12.01.1981-Вища-ФОП Чалих В.В.-Бухгалтер
4-Лискова Тетяна Савелівна-09.02.1959-Вища-ТОВ "Газета "Бегемот"-Менеджер
5-Філатова Юлія Вячеславівна-17.03.1980-Базова вища-Приватний підприємець-П.п-ець
6-Фролова Галина Вікторівна-29.01.1962-Вища-Тернівська школа естетичного виховання-Викладач музики
7-Селезньов Сергій Володимирович-29.02.1956-Середня-Приватний підприємиць-П.п-ець
8-Меретова Елеонора Анатоліївна-09.05.1949-Середне спеціальна-Пенсіонер
9-Михайлов Віктор Олександрович-08.02.1951-Середне спеціальна-Пенсіонер
10-Коновалова Інна Миколаївна-17.06.1986-Вища-Центральна міська лікарня-Медична сестра
11-Головань Петр Федорович-03.03.1951 р-Вища-Центральна міська лікарня-Терапевт
12-Мерцалова Наталя Василівна-12.03.1962-Вища-Приватний підприємиць-Юрист
13-Фастунова Валентина Сергіївна-21.05.1975-Вища-Домогосподарка
14-Пєночкін Андрій Володимирович-11.12.1972-Вища-Приватний підприємиць- П.п-ець
 
ВИБОРЧИЙ СПИСОК №4 (кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від Тернівської міської організації Політичної Партії «Фронт Змін»)
1-Трачук Анатолій Михайлович-13.09.1945-Вища-Пенсіонер
2-Торопцев Ігор Миколайович-17.12.1966-Вища-ТОВ «ТТВ Сервіс»-Заступник директора
3-Трачук Едуард Анатолійович-20.08.1969-Вища-ТОВ «ТТВ Сервіс»-Комерційний директор
4-Білоножко Андрій Сергійович-20.09.1984-Вища-ТОВ «Дніпрозв’язокбут»-Директор
5-Миронов Юрій Володимирович-10.06.1962-Вища-Пенсіонер
6-Холодов Костянтин Валентинович-28.11.1980-Вища-ПП «Благоустрій ХХІ»-Директор
7-Нурутдінов Сергій Мирдаянович-03.01.1973-Середньо-спеціальна-ТОВ «Тернівське телебачення»-Редактор
8-Баранов Дмитро Сергійович-11.01.1986-Вища-Шахта «Тернівська»-гірничий підземний робітник
9-Зорін Олексій Олександрович-09.01.1986-Вища-Шахта «Західно-Донбаська»-гірничий підземний робітник
10-Сучков Олександр Сергійович-10.04.1981-Вища-ФОП Сучков О.С.-Директор
 
ВИБОРЧИЙ СПИСОК №5 (кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від Тернівської міської організації Народної Партії)
1-Семеній Олексій Демянович-06.03.1964-Не повна вища-ФГ-директор
2-Дрозд Людмила Григорівна-08.01.1963-вища-ФОП-ФОП
3-Куклін Віктор Станіславович-14.07.1968-Середнє спеціальне-ППОНПГУ-Голова ППОНПГУ Шахта «Західно-Донбаська»
4-Бондаренко Ігор Дмитрович-07.09.1960-вища-ФОП-ФОП
5-Муха Ігор Станіславович-20.05.1964-Не закінчене вище-ППОНПГУ-Голова ППОНГПУ Шахта «Тернівська»
6-Кліщенко Віктор Миколайович-03.01.1974-вища-ПОНПВВД ФССНВУ-Голова ПОНПВВД ФССНВУ
7-Кисленко Олег Владиславович-06.11.1970-вища-НВК «Західний Донбас»-Директор ринку
 
ВИБОРЧИЙ СПИСОК №6 (кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від Тернівської міської організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Громада»)
1-Голіцин Микола Миколайович-22.05.1949-Середня-КП «Тернівське ЖКП»-Начальник дільниці ВК і ТМ
2-Богданов Володимир Миколайович-27.11.1954-Вища-МСК «Вимпел»-Голова
3-Заверзаєв Андрій Володимирович-23.05.1972-Середня-ДГВРСС-Респіраторник
4-Григор’єва Ірина Миколаївна -12.04.1968-Середня-КП «Тернівське ЖКП»-Машиніст насосних установок
5-Радинович Олег Володимирович-14.07.1964-Середня-КП «Тернівське ЖКП»-Майстер ВК 6-Заблоцький Олександр Валерійович-22.05.1973-Незакінчена вища-ДГВРСС-Командир віділення
7-Владимиренков Микола Олексійович-19.05.1959-Середня-Пенсіонер
8-Гончар Олег Леонідович-13.11.1970-Вища-ДГВРСС-Командир взводу
9-Гармаш Сергій Юрійович-06.07.1970-Середня-ТОВ «Альтера»-Водій
 
ВИБОРЧИЙ СПИСОК №7 (кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі відТернівської міської організації Християнсько-ліберальної партії України)
1-Яблуновський Олег Васильович-07.04.1977-Вища-ПП-Магазин «Окошко»
2-Колесник Роман Анатолійович-15.04.1973-Середня-спеціальна-МГВМ-Шахта Західно-донбаська
3-Рябцева Неля Анатоліївна-06.12.1978-Вища-ПП-Магазин «Строймайстер»
4-Єрмакова Альона Миколаївна-07.01.1974-Неповна вища-Педагог-організатор-СЗШ№1
5-Любежанін Сергій Олександрович-09.10.1975-Базова вища-Пастор-Церква «Нове покоління»
6-Риков Євген Миколайович-03.06.1962-Середня-спеціаьна-прохідник-Шахта «Самарська»
7-Репіч Юрій Михайлович-24.02.1964-Повна середня-ПП-Майстерня по ремонту взуття
8-Упадишев Роман Володимирович-28.06.1976-Середня спеціальна-ПП-вул..Курська,б.6, оф.№2
9-Мельник Лариса Миколаївна-05.06.1946-Вища-пенсіонер
10-Бєляєв Андрій Олександрович-19.09.1983-Повна середня-ПП-ПП Бєляєв А.О.
11-Пітайкін Віктор Миколайович-09.01.1975-Середня-спеціальна-ПП-Пров.Кірова,б.6
12-Лєтенко Михайло Миколайович-05.02.1977-Середня-спеціальна-ПП-Магазин «Строймайстер»
13-Журавель Віктор Петрович-27.10.1972-Середня спеціальна-ГРОЗ-шахта. «Західно-Донбаська»
 
Округ №1
1-Самойлова Олена Леонідівна-03.10.1963-Вища освіта-Член Партії Регіонів-Шахта Дніпровська"-Начальник відділу кадрів
2-Фролова Галина Вікторівна-29.01.1962-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-Тернівська школа естетичного виховання-Викладач музики
3-Кисленко Олег Владиславович-06.11.1970-Вища освіта-Член "Народної партії"-НВК "Західний Донбас"-Директор ринку
4-Миронов Юрій Володимирович-10.06.1962-Вища освіта-Член політичної партії "Фронт Змін"-Пенсіонер-Пенсіонер
5-Голіцин Микола Миколайович-22.05.1949-Середня-Член партії ВО "Громада"-КП "Тернівське ЖКП"-Начальник дільниці ВК і ТМ
6-Беляєв Андрій Олександрович-19.09.1983-Середня-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"-Приватний підприємець-П. п-ець
7-Гарібов Афар Гаріб-Огли-01.06.1971-Середня-Позапартійний-Приватний підприємець-П. п-ець
 
Округ №2
1-Лазуренко Сергій Іванович-23.09.1967-Вища освіта-Член Партії Регіонів-Шахта Самарська"-Начальник дільниці №2
2-Матійцива Лілія Вікторівна-16.06.1964-Вища освіта-Член партії "сильна Україна"-Шахта Західно-Донбаська-Машиніст
3-Селезньов Сергій Володимирович-29.02.1956-Середня освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-Приватний підприємиць-Приватний підприємиць
4-Гнезділова Валентина Вікторівна-02.10.1964-Вища освіта-Член "Народної партії"-Фермерське господарство-Бухгалтер
 
Округ №3 1-Паршин Олег Олексійович-02.12.1970-Вища освіта-Член партії "Сильна Україна"-ТОВ "МайстерІн вест"-Директор
2-Удовенко Олександр Петрович-29.01.1960-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-ФОП Коваль Ю.О.-Начальник відділу економічної безпеки
3-Баранов Дмитро Сергійович-11.01.1986-Вища освіта-Член політичної партії "Фронт Змін"-Шахта Тернівська"-Гірничий підземний робітник
4-Колесник Роман Анатолійович-15.04.1973-Середня спеціальна-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"-Шахта Західно-Донбаська"-МГВМ
 
Округ №4
1-Ковальов Олександр Миколайович-22.06.1977-Вища освіта-Член Партії Регіонів-Шахта Самарська"-Керівник дільниці
2-Ніколаєва Наталя Семенівна-23.10.1956-Вища освіта-Член партії "Сильна Україна"-Центральна міська лікарня-Завідуюча відділенням
3-Пєночкін Андрій Володимирович-11.12.1972-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-Приватний підприємиць-Приватний підприємиць
4-Єрмакова Альона Миколаївна-07.01.1974-Неповна вища-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"-СЗШ №1-Педагог-організатор
 
Округ №5
1-Гондарев Сергій Іванович-17.02.1956-Середньо-технічна освіта-Позапартійний-Пенсіонер
2-Григорчук Олександр Васильович-15.06.1975-Вища освіта-Член Партії Регіонів-Шахта Дніпровська"-Начальник дільниці
3-Чалих Володимир Вікторович-24.12.1969-Вища освіта-Член партії "Громадянська позиція"-Приватний підприємиць-П. п-ець
4-Любежанін Сергій Олександрович-09.10.1975-Базова вища-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"-Церква "Нове покоління"-Пастор
 
Округ №6
1-Романьков Володимир Ілліч-08.02.1958-Вища освіта-Член Партії Регіонів-Шахта Західно-Донбаська-Начальник зміни
2-Албатов Александр Петрович-29.07.1971-Вища освіта-Позапартійний-МВ ГУМВ-Начальник Сектору дільничних інспекторів міліції
3-Погребняк Сергій Іванович-12.02.1966-Вища освіта-Член партії "Сильна Україна"-ТОВ Телерадіо компанія "Мір ТВ"-Директор
4-Яблуновський Олег Васильович-07.04.1977-Вища-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"-Приватний підприємець-П. п-ець
5-Дробишев Микола Миколайович-12.12.1955-Середня-Член партії Пенсіонерів-Пенсіонер-Пенсіонер
 
Округ №7
1-Газізов Сергій Загітович-17.10.1957-Середньо-спеціальна освіта-Член Партії Регіонів-Шахта Західно-Донбаська-Начальник дільниці
2-Переяславський Сергій Петрович-25.07.1958-Вища освіта-Позапартійний-Пенсіонер
3-Мерцалова Наталя Василівна-12.03.1962-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-Приватний підприємиць-Юрист
 
Округ №8
1-Самошкін Олександр Павлович-23.04.1969-Вища освіта-Позапартійний-ТСШ№6-Вчитель
2-Ткаченко-Корчагіна Людмила Іванівна-16.05.1961-Середня спеціальна-Член партії ВО "Батьківщина"-ТСШ№7-Секретар
3-Шульгін Олександр Євгенович-23.12.1973-Вища освіта-Член Партії Регіонів-Шахта Сташкова"-Начальник дільниці №2
4-Муха Ігор Олександрович-20.05.1964-Базова Вища-Член "Народної партії"-ППОНПГУ-Голова ППОНПГУ шахта "Тернівська"
5-Рябцева Неля Анаатоліївна-06.12.1978-Вища-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"-Приватний підприємець-П. п-ець
6-Зорін Олексій Олександрович-09.01.1986-Вища-Член політичної партії "Фронт Змін"-Шахта "Західно-Донбаська"-гірничий підземний робітник
 
Округ №9
1-Гейєр Олександр Вікторович-10.08.1969-Вища освіта-Член партії"Сильна Україна"-Приватний підприємець-П. п-ець
2-Шалько Володимир Павлович-28.01.1956-Базова Вища-Член Партії Регіонів-Пенсіонер
3-Кліщенко Віктор Миколайович-03.01.1974-Вища освіта-Член "Народної партії"-ПОНПВВД ФССНВУ м.Тернівка-Голова
4-Нурутдінов Сергій Мирдаянович-03.01.1973-Вища освіта-Член політичної партії "Фронт Змін"-ТОВ "Тернівське телебачення"-Редактор
5-Репіч Юрій Михайлович-24.02.1964-Середня-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"--ПП-Майстерня по ремонту взуття
Округ №10
1-Желєзняк Віталій Іванович -28.12.1980-Вища освіта-Член партії"Сильна Україна"-шахта Тернівська-ГРОВ
2-Фастунова Валентина Сергіївна-21.05.1975-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-Домогосподарка
3-Бондаренко Ігор Дмитрович-07.09.1960-Вища освіта-Член "Народної партії"-Приватний підприємець-П. п-ець
4-Добровольський Микола Олександрович-20.05.1974-Вища-Член Партії Регіонів-Шахта Самарська"-Заступник директора з управління персоналом
5-Журавель Віктор Петрович-27.10.1972-Середня спеціальна-Позапартійний-Шахта Західно-Донбаська"-ГРОЗ
6-Трачук Едуард Анатолійович-20.08.1969-Вища освіта-Член політичної партії "Фронт Змін"-ТОВ "ТТВ-Сервіс"-Комерційний директор
7-Чєгодаєва Майя Андріївна-01.05.1943-Вища-Член партії Пенсіонерів-ООО АТМ-Альфа-Провізор
 
Округ №11
1-Букреєв Олександр Олександрович-30.03.1964-Вища освіта-Член Партії Регіонів-Шахта "Западно-Донбаська"-Заступник головного інженера
2-Михайлов Віктор Олександрович-08.02.1951-Середне спеці-альна-Член партії ВО "Батьківщина"-Пенсіонер
3-Ганієв Мірзакірам Гаптерахманович-06.07.1942-Вища освіта-Член партії"Сильна Україна"-Пенсіонер
 
Округ №12
1-Голіцин Олександр Миколайович-15.05.1984-Вища освіта-Член партії"Сильна Україна"-Юридична консультація-Юрист
2-Меретова Елеонора Анатоліївна-09.05.1949-Середне спеціальна-Член партії ВО "Батьківщина"-Пенсіонер
3-Халявкіна Любов Василівна-08.12.1956-Вища освіта-Член Партії Регіонів-Центральна міська лікарня-Завідуюча терапевтичного відділення
4-Степаненко Олександр Олексійович-17.09.1969-Вища освіта-Член "Народної партії"-Приватний підприємець-П. п-ець
5-Романова Тетяна Володимирівна-21.09.1972-Вища-Позапартійний-ЦРП-Машиніст насосних установ
6-Упадишев Роман Володими-рович-28.06.1976-Середня спеціальна-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"-Приватний підприємець-П.п-ець
7-Богданов Володимир Миколайович-27.11.1954-Вища-Безпартійний-Голова-МСК "Вимпел"
 
Округ №13
1-Веселов Сергій Геннадійович-24.04.1953-Середня-Позапартійний-Пенсіонер
2-Лебединська Оксана Олександрівна-12.01.1981-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-ФОП Чалих В.В.-Бухгалтер
3-Черепаха Віктор Михайлович-11.05.1957-Вища освіта-Член партії Регіонів-Шахта "Западно-Донбаська"-Заст.директора по виробництву
4-Холодов Костянтин Валентинович-28.11.1980-Вища освіта-Член політичної партії "Фронт Змін"-ПП "Благоустрій ХХІ"-директор
5-Башкатов Петро Петрович-28.02.1942-Середня-Член партії Пенсіонерів-Тернівська міська Рада-1-й зам.міського голови
 
Округ №14
1-Бас Володимир Володимирович-26.08.1988-Вища освіта-Член партії"Сильна Україна"-ПП ПТФ "Дентлінг"-Лікар-стоматолог
2-Торопцев Ігор Миколайович-17.12.1966-Вища освіта-Член політичної партії "Фронт Змін"-ТОВ "ТТВ-Сервіс"-Директор
3-Коваль Надія Анатоліївна-04.03.1958-Вища-Позапартійний-Тернівська міська лікарня-Зав.педіатрично-поліклінічного відділення
 
Округ №15
1-Лискова Тетяна Савелівна-09.02.1959-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-ТОВ "Газета "Бегемот"-Менеджер
2-Черняк Пантелій Васильович-17.03.1959-Базова Вища-Член Партії Регіонів-КП ТЖКП-Головний інженер
3-Камнєва Людмила Валеріївна-16.03.1971-Середня-Член партії"Сильна Україна"-Приватний підприємець-П. п-ець
4-Риков Євген Миколайович-03.06.1962-Середня спеціальна-Член партії "Християнсько-ліберальна партія України"-Шахта Самарська"-Прохідник
 
Округ №16
1-Анісімова Светлана Юрівна-19.04.1959-Вища освіта-Член партії"Сильна Україна"-ВВД ФССНВУ в м.Тернівці-Начальник відділення
2-Головань Петр Федорович-03.03.1951 р-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-Центральна міська лікарня-Терапевт
3-Мамедов Гамлет Имам Гусейн Оглы-01.05.1957-Вища освіта-Член партії Регіонів-Директор-Комунальне підприємство"Тернівське житлово-комунальне підприємство
4-Куклін Віктор Станиславо-вич-14.07.1968-Середне спеціальне-Член "Народної партії"-ППОНПГУ-Голова ППОНПГУ шахта "Західно-Донбаська"
5-Пітаікін Віктор Миколайович-09.01.1975-Середня спеціальна-Позапартійний-Приватний підприємець-П. п-ець
6-Зубер Людмила Федорівна-01.01.68-Вища-Позапартійний-АТ УкрСиббанк-Начальник віділення
 
Округ №17
1-Коновалова Інна Миколаївна-17.06.1986-Вища освіта-Член партії ВО "Батьківщина"-Центральна міська лікарня-Медична сестра
2-Васько Наталя Анатолівна-09.05.1981-Середне спеціальна-Член Партії Регіонів-Оператор-Шахта "Західно-Донбаська"
3-Трофимов Сергій Леонидович-13.01.1957-Вища-Член партії "Сильна Україна"-Шахта "Западно-Донбаська"-Електрослюсар
4-Попович Віктор Миколайович-15.06.1971-Вища освіта-Член "Народної партії"-Пенсіонер
5-Сучков Олександр Сергійович-10.04.1981-Вища освіта-Член політичної партії "Фронт Змін"-Приватний підприємець-П. п-ець
 
Округ №18
1-Селін Віктор Миколайович-20.03.1958-Середне спеціальна-Позапартійний-Приватний підприємець-П. п-ець
2-Філатова Юлія Вячеславівна-17.03.1980-Базова Вища-Член партії ВО "Батьківщина"-Приватний підприємець-П. п-ець
3-Семеній Олексій Дем`янович-06.03.1964-Базова Вища-Член "Народної партії"-Фермерське господарство-Директор
4-Трачук Анатолій Михайлович-13.09.1945-Вища-Член політичної партії "Фронт Змін"-Пенсіонер-Голова Тернівської міської органвзації політичної партії "Фронт Змін"
Просмотров: 1721 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 7
7  
Ковалев Александр Николаевич-не достойный человек во всех отношениях! Его отношение к работе и людям оставояет желать лучшего. Кроме того это это не честный человек, который обваровывает же собственное предприятие. Довели выборы до абсурда.

6  
Округ №8
1-Самошкін Олександр Павлович-23.04.1969-Вища освіта-Позапартійний-ТСШ№6-Вчитель
Достойная кандидатура. Когдато преподавал у меня, Очень и очень положительный человек....

5  
иван-отличная идея!!!

4  
Я бы голосовал за молодых по одномандатным округам. Смотрим, чтоб год рождения был не раньше 1970 года и выбираем. Хватит терпеть старых пердунов. Дорогу молодым!!!

3  
Что высоко у людей, то мерзость пред Богом.
За наши грехи, нам и такое руководство.

2  
Да, Киса, я сам мало за кого бы отдал свой голос. Но! На то они и выборы, чтоб выбирать. Будем выбирать! smile

1  
Ни одной достойной кандидатуры! Лезет в основном ворьё и жулики. А если кто-то порядочный в партийном списке, так в первых рядах, всё равно, сидят нечистые! Я разочаровалась в кандидатах. А ещё и сектанты сюда лезут - жуть. Хотя они только Богом прикрываются, а сами - защищают свой бизнес.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2017 |